LOOPYBALL – najzábavnejšia forma športu na svete...

Chceli by sme Vás osloviť so športovo-zábavnou novinkou LOOPYBALL, ktorý prinášame už aj do Bratislavy a jej okolia.

LOOPYBALL Vám poskytne telový airbag pri zábavnom, inovatívnom a adrenalínovom športe. Táto zábavná aktivita odbúrava každodenný stres, agresivitu a pridáva neopakovateľný zážitok, ktorý si nesmiete nechať ujsť . Ak chcete ponúknuť svojim zamestnancom, obchodným partnerom, či priateľom nevšedný zážitok, tak tento šport je práve to čo hľadáte a ktorý zabaví nielen aktérov, ale aj publikum. Tento šport sa dá vykonávať vo vnútri aj vonku za každého počasia na prírodnej alebo umelej tráve, snehu, piesku, koberci ako aj na pevných športových povrchoch.

V čom vlastne spočíva táto obdoba futbalu - LOOPYBALL?

Dve družstvá v počte 3-5 členov, záleží na veľkosti hracej plochy, odeté do netradičného odevu v podobe nafúkaného balónu sa snažia svojmu súperovi streliť čo najviac gólov za čas, ktorý majú na to vyhradený. Možno sa teraz pýtate či je to všetko? A odpoveď je úplne jednoduchá: „Úplne všetko!“ Pravidlá sa totiž k tejto zábave nehodia a preto sa treba riadiť len nasledovným:

  • dôležité je zúčastniť sa, nie vyhrať!
  • čo nie je zakázané, je povolené!
  • miluj blížneho svojho ako seba samého!

A ešte jedna vec: snažte sa kopať a dopraviť do brány iba tú malú loptu, pretože je vysoko pravdepodobné, že v tej väčšej je Váš súper alebo spoluhráč. :-)

Objednávky:

Telefonecké objednávky na čísle 0911 345 222, prípadne online.